آیین نامه اجرایی ضوابط و قوانین کمیسیون فنی اتحادیه صنف کابینت سازان شیراز

1 شهریور 1399

آیین نامه اجرایی ضوابط و قوانین کمیسیون فنی اتحادیه صنف کابینت سازان شیراز

تعداد بازدید:2340

 

آیین نامه اجرایی ضوابط و قوانین کمیسیون فنی اتحادیه صنف کابینت سازان شیراز

1- به کل مبلغ فاکتور به جز یراق آلات، تجهیزات و لوازم جانبی 10% بابت حمل و نصب کابینت در داخل محدوده شهر شیراز اضافه و در شهرستان ها با توافق طرفین و طبق نظر پیمانکار محاسبه می گردد. (کرایه خارج از محدوده شهر شیراز به عهده کارفرما می باشد)


2- لیست پیشنهادی، مربوط به اجرای کابینت با سطح کیفیتی درجه یک می باشد و در صورت اجرای کار درجه دو به پیشنهاد و درخواست کارفرما 20% کمتر از قیمت های پیشنهادی محاسبه میگردد. (کارهای زیر درجه دو مرجوع می باشد)


3- کارگاه هایی که فاقد پروانه کسب از اتحادیه صنف کابینت سازان می باشند حق محاسبه فاکتور با نرخ درجه یک را نداشته و در صورت مراجعه به مراجع قانونی جهت کارشناسی کیفیت، متراژ و قیمت 20% از کل قیمت کارشناسی کمیسیون فنی اتحادیه کسر می گردد.


4- پیمانکار موظف است خدمات پس از فروش را در خصوص کابینت های اجرا شده را انجام دهد (برآورد هزینه و تعیین زمان به عهده پیمانکار می باشد)


5- پیمانکار موظف است در صورت بروز مشکل در نصب یراق آلات و ملزومات خاص ( لولا، دستگیره، جک و ...) کابینت در طول مدت گارانتی یک ساله نسبت به رفع ایراد  اقدام و در صورت نیاز طبق تشخیص و نظریه کارشناسی اتحادیه رفتار نماید.


6- امضاء و تأییدیه طراحی و پیش فاکتور توسط کارفرما و انعقاد قرارداد فی مابین کارفرما و پیمانکار الزامی و صدور فاکتور با سربرگ و مهر و امضاء توسط پیمانکار اجباری می باشد.


7- کارفرما می بایست مبلغ 70% کل پیش فاکتور را به عنوان پیش پرداخت به پیمانکار پرداخت نماید و مبلغ 30% باقی مانده را قبل از نصب کابینت تصفیه حساب کامل کند.


8- هزینه حمل کابینت ها در طبقه همکف و اول به عهده پیمانکار و از طبقه دوم به بعد به عهده کارفرما می باشد.


9- یونیت های کابینت زیر 40 سانتی متر، 40 سانتی متر محاسبه می گردد.


10- کمدهای ایستاده (جای ماکروفر و سوپری) 3 برابر قیمت زمینی محاسبه می گردد.


11- صفحات کورین ( سنگ مصنوعی) و کوارتز ( سنگ طبیعی) طبق نرخ روز و بر اساس گروه بندی و برند مربوط محاسبه می گردد.


12- پاخور و استفاده از پایه فلزی الزامی است و پایه پلاستیکی مورد تأیید نمی باشد.


13- یونیت زیر سینک ( ظرفشویی) و سه میل پشت آبچک الزاماً باید از ورق فومیزه (PVC) استفاده شود.

 

پاسخگوی شما هستیم.

07138316283